Zapraszamy seniorów na spotkanie dotyczące nowych perspektyw dla osób starszych z Lublina

W dniu 11.01.2016 o godz. 10.00 w kawiarni mieszczącej się w kompleksie  Leclerc, przy ul. Zana 19 odbędzie się spotkanie dotyczące nowych perspektyw i potrzeb osób starszych z Lublina. Podczas spotkania zostaną przeprowadzone ankiety, wywiady oraz dyskusje i rozmowy z lubelskimi seniorami dotyczące ich preferencji i potrzeb na najbliższe lata. Na spotkaniu obecny będzie przedstawiciel Fundacji Równych Szans PACYNKA, który pozna potrzeby seniorów i na podstawie przeprowadzonych analiz oraz dyskusji zaproponuje i omówi potencjalny plan działania na najbliższy rok dedykowany osobom starszym, o który będzie się ubiegał ze środków rządowych na lata 2016. Zapraszamy seniorów – przyjaciół fundacji do uczestnictwa w spotkaniu. Liczymy na dużą frekwencję, która jest gwarantem dobrych pomysłów i daje perspektywy na przyszłość.

Serdecznie zapraszamy!!!